خدمات

  • رنگرزی نخ 

در کارخانه مجموعه حریر سمنان، به کمک مواد تعاونی و رنگزاهای با کیفیت، رنگرزی انواع نخ‌های پلی استر، پنبه، پنبه – پلی استر و … در ماشین‌های بوبین رنگ کنی انجام می‌شود. 

  • بافندگی

این بخش، با به کارگیری دستگاه‌ها و پروسه تولیدی مناسب در زمینه تامین انواع پارچه ژاکارد و دابی با کیفیت فعالیت می‌کند. پارچه‌های تولیدی از جنس مخلوط پنبه – ویسکوز، پنبه – پلی استر و ویسکوز – پلی استر است و در پیراهن مردانه و مانتو زنانه به کار می‌رود. 

  • چاپ 

چاپ انواع پارچه‌های پیراهنی و مانتویی و … تاری پودی با ظرفیت روزانه 20.000 متر از خدماتی است که در حال حاضر با کیفیتی عالی ارائه می‌شود. این بخش با به کارگیری پیشرفته‌ترین ماشین آلات روز اروپا توانایی کامل خود را برای چاپ ظریف‌ترین و پیچیده‌ترین طرح‌ها اعلام می‌کند.

  • رنگرزی پارچه

این واحد توانایی و امکان رنگرزی انواع پارچه‌های تاری پودی از جنس پنبه – پلی استر، پنبه – ویسکوز و ویسکوز – پلی استر با رنگزاهایی از جمله دیسپرس، خمی، راکتیو، اسیدی، مستقیم و … با استفاده از مواد تعاونی مناسب و با روش‌های مداوم و غیر مداوم را دارد که حضور چشمگیر تولیدات با کیفیت عالی و با برند حریر در بازار خود گواه این مطلب است.

 

  • تکمیل 

با استفاده از مجموعه‌ای از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها، تکمیل پارچه‌های تاری پودی مردانه، زنانه و بچه‌گانه انجام می‌شود. ماشین آلاتی همچون کالندر، سانفورایز، تامبلر، استنتر و … در زمینه تکمیل انواع پارچه‌های ظریف و حساس به کار می‌روند.

همچنین در این واحد با استفاده از مواد شیمیایی مرغوب و معتبر و موفق‌ترین روش‌های اجرایی انواع تکمیل‌های شیمیایی و پیشرفته مانند سفیدگری، مرسریزاسیون، آهارگیری، آنتی پیلینگ، ضد آب، ضد چروک، ضد آتش، آنتی باکتریال، ضد میکروب و نرم کن انجام می‌شود.